Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól véd? Ma van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól véd? Ma van a 11.napja,hogy szedem a SYMYCIA nevezetű fogamzásgátló tablettát. Mikortól próbáljuk meg csak a gyógyszerrel a szexet?

Figyelt kérdés

Gumival csináljuk (a tabletta előtt is) kiegészítő védekezésként.

Köszönöm ha NORMÁLISAN válaszolsz.

20/L



2020. nov. 23. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A ciklusod hányadik napján vetted be az első szemet?
2020. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Menstruációm első napján. Azt mondta a doki, hogy akkor kell.
2020. nov. 23. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így elméletileg már attól a naptól véd, amint bevetted az első szemet.
2020. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, de mi van, ha mégsem? Nagyon bizonytalan vagyok ezzel a dologgal kapcsolatban. 😔
2020. nov. 23. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, azonnal az első szemtől már véd, de elolvashatod a betegtájékoztatót is, az mit ír.
2020. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem értelek. Azért szeded, mert véd. Semmilyen fogamzásgátlás nem 100%-os, mindegyiknek van egy bizonyos hibaszázaléka, a tablettáé a legalacsonyabbak közé tartozik. Sokkal biztonságosabb, mint a gumi.

Mi van, ha mégsem? Akkor teherbe esel. De ennek az esélye nagyon alacsony.

2020. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Elméletileg már véd, ne aggódj.

De ha nagyon biztosra akarsz menni (meg leginkább magadat megnyugtatni), akkor várjátok végig az 1. hónapot.

2020. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Papíron véd, én más gyógyszert szedek de nekem ilyenkor már védett. Mi az ötödik naptól gumi nélkül csináljuk, belém is élvez (már szedem egy éve) és soha semmi baj nem volt. De ha parázol akkor várd ki az első levelet onnastól biztosabb
2020. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Fogalmam sincs, honnan veszi a két előttem szóló, hogy a második ciklustól kezdve biztosabb a védelem. Nem először olvasom itt ezt a tanácsot, noha a gyártók egy szóval sem említik ezt, sőt. Ha a ciklus első napján kezdi szedni a nő, attól a naptól kezdve véd.
2020. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyártók nem de a nőgyógyász időnként mondja nem biztosabb a védelem de a szervezeted az első levél végére nagyrészt hozzá szokik és sokakat meg nyugtat az a plusz egy hónap szóval nem kell mindenkit lepontozni amiért szóba merték hozni. Papir szerint ha a menstruáció első napján kezded egyből véd ha 2-5-en akkor egy hét kiegészítő, de ez nyilván történhet másképp is hiszen nem gépek vagyunk bármi félre sikerülhet.
2020. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!