Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire rizikós így tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rizikós így tabit szedni?

Figyelt kérdés

Egy éve szedtem tabit,de abbahagytam,mert hónapokig nem láttam a párom,most lehet,hogy megint szednék,de most derült ki,hogy dédimnek volt 2-3szor trombózisa és sajnos belehalt.

Amikor gyógyszert írták nekem fel,ugyan vettek vért tőlem,de trombózisra csak annyit kérdezett,hogy volt-e családban,én meg nem tudtam választ adni.

Vérvételre mindenképp el akarok menni,hogy megtudjam mennyire van rá hajlamom és cukorbetegséget is akarok vizsgálni. Szerintetek ez off?



2020. nov. 17. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem szednék semmit. Nagyon károsak ezek a szerek.
2020. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merném bevállalni a helyedbe, de ha mindenképp szednéd tovább, akkor vizsgáltass trombocitás hajlamot. Ez, nekem kb. 1 éve 12.000-be került.
2020. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedd így! Ez nagyon kockázatos
2020. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Fiú vagyok de nem engedném a páromnak szedni, inkább élveznék egy papírzsebkendőbe.
2020. nov. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk is volt már a családban. Nemrég voltam a vizsgálaton (fizetős), az eredményt még nem tudom. Nekem az orvos mindenképp feltételnek szabta, de saját érdekem is megnézetni.
2020. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Trombocitas hajlamot szeretnek vizsgaltatni,illetve pajzsmirigyemet is. De nagyon ugy nez ki,hogy hormonmentes fogamzasgatlot akarok majd a kesobbiekben. Sajnos a gumi engem nagyon kikeszit.
2020. nov. 17. 17:05
 7/8 A kérdező kommentje:
Orvosom mondta,hogy ha másnál nem fordult elő,akkor szedhetem a gyógyszert,mert a Leiden mutáció ritka.
2020. nov. 17. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenkeppen nezesd meg hogy hajlamos vagy e ra, es addig ne szedd szerintem amig nincs eredemeny
2020. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!