Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szoktátok gumi nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Tudom nem biztonságos meg minden de elvileg néha lehet, mármint naptárazás stb. Nemet írjatok légyszi
2020. nov. 1. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A "naptárazás" azért jóval komplexebb folyamat, minthogy megnézzük hányadika van. Ajánlom Hormonmentes (Janka) kurzusát, ott jobban el lehet sajátítani ennek a technikáját, de még ő is úgy ajánlja, ha tartós a kapcsolat és becsúszhat a gyerek.


Ha ennyire szeretnéd gumi nélkül, ezer más, leginkább hormonális fogamzásgátlás létezik, ne játsz a szerencséddel.

2020. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak amikor már nem lett volna gond a gyerek, és akkor is megszakítással.
2020. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen, évek óta. Nem naptárazunk, egyszerűen csak minden alkalommal időben kihúzom. Az előváladék csak a férfiak kis hányadánál tartalmaz jelentősebb mennyiségű spermiumot, rég kiderült volna, ha közéjük tartozok. Aki jól ismeri magát és kiváló önfegyelemmel rendelkezik, annak a megszakítás egy megbízható módszer, alig marad el a gumi hatékonysága mögött (ami ugyebár olykor-olykor elszakadhat, lecsúszhat...). Nyilván ha a párommal rosszul érintene minket egy esetleg besikerülő gyerek, több módszert is alkalmaznánk egyidejűleg.
2020. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Fél évnyi gumival való kínlódás után 6,5 éven keresztül csináltuk a volt párommal megszakítással, és nem lett gond. (Hormonális fogamzásgátló elől elzárkóztam.) A második, harmadik menet előtt körültekintő pisiszünetet tartott, és úgy folytattuk.

Persze tisztában voltunk vele, hogy emellett bármikor becsúszhat a gyerek, és ha így lett volna, akkor vállaltuk volna.

2020. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

igen

én csinálom a kihúzásos szexet és működik,

de csak tartós kapcsolatban,

alkalminál kell a gumi,

40f

2020. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Szoktuk, s.ggbe. Gond nélkül bele lehet élvezni :D
2020. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert nem szeretnék még gyereket. Ha majd ott leszünk hogy nem számít a teherbeesés akkor lehet próbálkozni a többi "fogamzásgátlási" módszerrel. A naptár módszer, megszakításos totál lutri. Csak azt nem tudod előre hogy 1-2 hét hónap múlva következik be a fogamzás vagy szerencséd van és akár évekig megúszod.
2020. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Én 39 vagyok, akkor majd 20 évig megúsztam. A lányom amúgy tervezett gyermek :)
2020. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
#9 ezt a totál lutrit a legtöbben nem saját tapasztalatból mondják
2020. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!