Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett ovuláció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgöncöl kérdése:

Fogamzásgátló mellett ovulációm van, miért?

Figyelt kérdés

Ez mennyire normális?

Így most nem is bízok annyira a gyógyszerben, szóltam a páromnak is, hogy így én nem merem az együttlétet a gyógyszerre bízni.

2 éve szedem, eddig nem volt semmi probléma, most viszont ovulációm volt gyógyszer mellett.

Mindig szedtem rendesen.


Köszi a válaszokat!



2020. okt. 15. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
És azt pontosan honnan tudod hogy ovulálsz? Tesztet csináltál vagy honnan?
2020. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komplett felszerelt laborod van otthon, meg UHG-d amivel jó alaposan megnézted a petefészkeidet, avagy honnan tudod hogy ovulálsz?

Ha rendszeresen, előírásszerűen szeded a tabit és fel is szívódott, nem szedtél mellette a hatását gyengítő egyéb készítményt akkor nem ovulálsz.

2020. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Éreztem, hogy szúr a hasam, mint mikor ovulációm volt régen, csináltam ovulációs tesztet, ami pozitív, tehát a teszt szerint van peteérésem/ovulációm.

2 teszt talán nem hazudik.

De nyugodtan szóljatok be anélkül, hogy bàrmit tudnátok.

2020. okt. 15. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hivd fel az orvosod aki a fogamzásgátlót írta és beszélj vele a dologról de egyébként én úgy tudom 2 féle gyógyszer van 1 ami a peteérést akadályozza és egy ami a beágyazodást(magyarán mondva emellett elméletben van peteérés csak nem tud beágyazódni) nem tudom milyen gyógyszeredve, de minden esetre az a legjobb ha dokival beszélsz
2020. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenképp beszélek vele, köszönöm szépen!

Viszont most éreztem először az ovulációt a fogamzásgátló óta, szóval nem tudom, előtte volt-e, mert tuti nem éreztem, cssk most, hogy szúrt a hasam ugyanúgy.

2020. okt. 18. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!