Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van még mindig az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még mindig az, hogy egy csomóan nem védekeznek?

Figyelt kérdés

Eszem megáll komolyan egyes kérdésektől, amiket ezen az oldalon szoktam olvasni, meg amiket néha hallok.

Ha még valaki nem is kap normális felvilágosítást, a csapból is a védekezés fontossága folyik és ha még nincs is teljesen tisztában valaki minden védekezési móddal, annyit biztos hallott, hogy létezik az óvszer és húzzanak gumit.

Én még nem élek nemi életet, de elképzelhetetlen lenne számomra az, hogy védekezés nélkül lefeküdjek bárkivel is. Ha a fiú azt mondaná, hogy majd időben kiveszi meg hogy neki kényelmetlen a gumi és ne használjuk, akkor meglenne róla a véleményem (az, hogy gyerekes és nem képes felelősségteljesen gondolkodni meg tekintettel lenni rám) és otthagynám.

Hallottam olyanokat, hogy ciki nekik bemenni a boltba és óvszert venni. Egyrészt vannak már olyan helyek, ahol önfizetős kassza van, másrészt lehet rendelni az internetről, akár átvevőpontra kérni. Úgyhogy ez sem kifogás.

Csak én nem értem ezt?


18l


2020. okt. 13. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem védekeztem sosem, aztán jött a hpv szemölcs a kukira

Hát nem kívánom senkinek 2év szenvedés volt

2020. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem nem megoldás a gumi használata, mert nem tudok benne szexelni.

Nekem ugyan nem lenne ciki se venni, se használni, de nem opció.

Így marad a női fogamzásgátlás és a megszakitasos, illetve naptáras módszer esetleg még a spermicidek.

Ez miért nem elég?

2020. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat ha félreérthető voltam, teljesen mindegy, hogy gumi vagy bármi más, a védekezés a lényeg. Csak a legtöbben, főleg fiatalok, gumit használnak, azért hoztam fel azt példának.
2020. okt. 13. 18:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért nem mondanám, hogy a csapból is ez folyik. Te lehet, hogy ezt hallod mindig, mert még gondolom középsulis vagy és ott nyomják ezerrel, de én pl. meg nem tudom mondani, hogy mikor hallottam erről utoljára. Tv-t nem nézek.

Nekem anno barátnőm kérte hogy csináljuk gumi nélkül. Még nem nagyon tudtam hogy kell felhúzni és 2-3-szor csináltuk is úgy. Aztán egyszer késett a havija és én onnantól többet nem vállaltam gumi nélkül, pedig később is kiszaladt a száján, hogy anélkül szeretné.

Vannak ám előnyei is a gumi nélküli szeretkezésnek. Pl. sokkal jobban érzitek a surlódást, sokkal jobban érzitek egymást. Mivel van viszonyítási alapom, meg tudom neked mondani, hogy gumi nélkül sokkal élvezetesebb volt a szex, de megtanultam a leckét és már nem vállalnám nélküle, csak, ha akarnék utódot.

Van aki meg azért nem húz gumit, mert a nője szedi a fogamzásgátlót. Ha mással nem szexelnek, tehát monogám kapcsoéatban vannak, akkor a fogamzásgátlót is lehet választani.

2020. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
18 évesen az akkori barátnőmmel gumi nélkül dugtunk mindig. Teljesen tisztában voltunk mindennel, de... így volt nagyon izgató, ő is így akarta (tudta, hogy gumival szar). Ha becsúszott volna egy gyerek, felneveltük volna, és kész.
2020. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ember hülye, felelőtlen, esztelen, és azt gondolja, vele nem történhet semmi.

Színtiszta ostobaság. Bacni tudnak. Gondolkodni nem.

Tisztelet a kivételnek.

2020. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy gumival rosszabb mindkét fél számára és szerintem boldogabb lenne mindenki, ha nem kéne ilyeneken aggódni, de sajnos ez van, a terhesség/gyerekvállalás meg nem egy apró dolog. De mindegy, hogy gumi vagy fogamzásgátló vagy bármi más (bár azokat inkább idősebb korban szokták használni, spirál, pesszárium meg ilyenek), a lényeg, hogy ha valaki nem akar teherbe esni - márpedig egy középiskolás gondolom nem akar -, az védekezzen.
2020. okt. 13. 19:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Amiért az általános szexuális kultúra is a béka s.gge alatt van sajnos :( Lehet háborogni rajta, de a hülyéket megváltoztatni úgysem tudod. Mindenki felnőttként eldönti hogy mit akar - aki hazardírozni akar csinálja, lelke rajta. Értelmes ember meg alkalmiban mindig óvszer, állandó kapcsolatban meg megbeszéli a védekezési módot (ami nem a megszakításos és nem a naptármódszer).
2020. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem élsz nemi életet, 18 évesen nem kellene osztanod az észt, amíg nincs miből..
2020. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De egyébként van egy csomó jó módszer erre, nemcsak az óvszer.
2020. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!