Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól el lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól el lehet vetélni netán valaki teherbe esne mégis még akkor is ha szedi?

Figyelt kérdés
Én sambát szedek de hiába olvastam el a tájékoztatóját nem ir ilyet csak azt h a gyereknek nem lesz semmi baja ha netán az anya véletlenül szedett fogamzásgátlót.Akkor minek a fogamzásgátló?? Most bízzak benne vagy sem??Ki szed még Sambát??Irjatok!!
2010. aug. 7. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor minek a fogamzásgátló?"

Azért, hogy ne is ess teherbe, nem azért van, hogy ha teherbe esel, akkor elvetélj...

Ha azt írja nem árt a gyereknek, akkor vszínűleg nem is árt (nagyon). Bár ha megtudod, hoyg terhes vagy, azonnal abba kell hagyni a szedését.

2010. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem okoz vetélést. Azért van ráírva, hogy nem lesz baja a gyereknek, mert ha netán becsúszik a baba (1 ezrelék az esélye, ha jól szedik, ha rosszul, akkor több), akkor a fogamzásgátló nem károsítja, emiatt nem kell elvetetni.
2010. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vannak olyan típusok, nem tudom melyikek ezek- amik a beágyazódás ellenére lelökik a megtermékenyült sejtcsomót. ennek ellenére, ha az egészséges magzat megmarad, akkor elhanyagolható az esélye a betegségnek.
2010. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!