Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót szednék,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót szednék, akkor biztosan megszünnének a pattanásaim? és egészségesebbnek tűnne a bőröm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy pattanásos vagyok, ésd a hátam, mellkasom, arcom. Sőt még a karom is végig, felül, alul. Azt mondják megszünének ha fog.gátlót szednék. Mivel Párommal jövőhéten már együtt is laknánk, célszerűbb lenne mint a gumi. Viszont sok rosszatt hallottam a szedés utáni mellékhatásokról, annak ellenére, hogy rendesen kivizsgálták az embert.
2010. aug. 6. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:
:(
2010. aug. 6. 20:40
 2/8 anonim ***** válasza:

Én szedtem tabit elmesélem milyen volt:


1.hét:hánytam,mint a lakodalmas kutya

1.hónap:folyamatos rosszullétek lecsökkent libidó

2.hónap rosszullétek megszűntek,de a libidóm a béka segge alatt,hüvelyszárazság

3.hónap.libidó kezd helyre állni

fél év múlva:minden rendben,csak az első 7 tabinál jelentkezett rosszullét a beszedés után 2-3 órával.


Most nem szedem,mert nincs komoly kapcsolatom,de majd ha lesz újra szedni fogom,de másik fajtát választok,mert a fent említett időszakon nem akarok újra átesni.Nem volt hatással a pattanásaimra,de nem is híztam tőle.Mondjuk osem voltam veszettül pattanásos fajta,mióta kijöttem a pubertázsból.Ha zavarnak a patik inkább egy jó bőrgyógyászt keress meg,de a babaszappan is csodákra képes.

2010. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

De gonosz vagy első! Miért ne lehetne párja attól, hogy pattanásai vannak? Nem értelek...

A kérdésre viszont nem tudok válaszolni=/ Viszont ha az orvos azt javasolta/javasolja akkor lehet rá esély hogy eltünteti. (nem értek a fogamzásgátlókhoz)

15L

2010. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első, kedves vagy, nekem is 1-2 pattanásom, és 3 éve barátom, szted? Húzzál haza...


Kérdező: Nem biztos, hogy így fog hatni a fogamzásgátló. Elképzelhető, hogy elmúlik, de az is lehet, hogy csak javulni fog. 3 hónap lefutásnyi időt adj a gyógyszernek majd, ami a mellékhatásokat illeti. Az, hogy mennyi idő kell, míg helyreáll a bőröd, nehéz megmondani. Viszont ha elmész bőrgyógyászhoz, ír fel neked, egy pár hónapra gyógyszert, amitől teljesen elmúlnak a pattanásaid.

2010. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ismerem, barátnőmnek kellett szednie, és gyomor panaszai voltak. Rosszul volt, és hányt. Végülis meggyógyult a bőre de a gyomra tönkre ment és arra szed most gyógyszert. Én voltam már többször-több helyen is- bőrgyógyásznál.. kenceficéket felírtak, de nem használt egyik se. Az is lehet allergiás vagyok valamire.. :/
2010. aug. 6. 23:25
 6/8 LoveGame válasza:

Nekem csúnya volt a bőröm, aknés is voltam, és a fogamzásgátló megszüntette a problémámat. Mindenképpen egyeztess a nőgyógyászoddal, hiszen a vizsgálatok után ő tudja megállapítani, hogy pontosan mekkora hormontartalmú gyógyszerre is van szükséged. Ha bármilyen negatív tapasztalatod lenne, ami nem szerepel a tájékoztatóban, akkor azonnal menj vissza az orvoshoz! Az első egy hónapban kicsit fel voltam puffadva és rengeteg vizet raktározott el a szervezetem. Más mellékhatást nem tapasztaltam. Ha jó az orvosod, nem lehet probléma, fontos, hogy minden kérdésére őszintén válaszolj, hiszen így lehet ő is biztos a dolgában.

Remélem segítettem.

Puszi

2010. aug. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásod utolsó!

Most elköltözöm, és ideiglenesen leszek Budapesten, de a mostani lakóhelyem bejelentett helyét nem akarom megszüntetni.. Budapesten eltudok így menni nőgyógyászhoz? Egyébként Bicskére kéne járnom.

2010. aug. 7. 01:45
 8/8 LoveGame válasza:

Szia!


Szerintem el tudsz menni. Ha szükséged van egy megbízható nőgyógyászra akkor én ajánlani tudom az enyémet!

Ha érdekel a dolog, akkor írj a lovegame6@freemail.hu-ra!

Szia!:)

2010. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!