Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abbahagyom a fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abbahagyom a fogamzasgatlo szedeset, nagy baj ha egy honap utan ujrakezdem?

Figyelt kérdés
Szoval 3 honapja szedek fogamzasgatlot (jasminelle), de a dokim szabira ment es igy most nem tudtam feliratni (es ujrakezdeni sem) a kovetkezo csomaggal. Viszont szeretnem...hany honapot erdemes varni?
2010. aug. 6. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj másik dokihoz.Bárki felírja.Nekem sosem volt fix nőgyógyászom,van 3-4 doki tutira írt fel tabit.De ha jó fej a háziorvosod még ő is megteheti.
2010. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna elkezdenem a tabit,de keso estig dolgoztam, ugyhogy a dokiig nem jutottam el... ugyhogy ez a lehetoseg mar kilove.
2010. aug. 6. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb szerintem, ha pár napot csúszol vele, mintha kompletten kihagysz egy hónapot. Bár azért erről is kérdezz meg egy nőgyógyászt. Legjobb lesz, ha elmész vkihez és megkérdezed mit csinálj.
2010. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!