Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek nem vált be a Lindynett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem vált be a Lindynette20 (pl. melleszülés miatt), mit javasolt Neki a doki helyette?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót irattam fel a nődokival 3 hónapja, aki hozzáteszem, vérvételre sem küldött és meg sem vizsgált, csak felírta. Az első 2 levél beszedése alatt szörnyen fájtak a melleim, ezért a 3. levél szedésének elején elmentem egy másik dokihoz, aki azt mondta szintén vizsgálat nélkül, hogy mivel ez a legkisebb hormontartalmú fogamzásgátló, ezért marad az óvszer, vagy a hüvelygyűrű. Aztán javasolta, hogy esetleg próbáljam meg tovább szedni a Lindynette20-at és szedjek mellé Premens tablettát.

Szeretném, ha azok, akik voltak ilyen helyzetben, leírnák, hogy nekik mit javasolt a doki! Illetve érdekelne még, hogy milyen tapasztalatok vannak a hüvelygyűrűvel kapcsolatban és a premens-sel?


2008. nov. 27. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt a gyógyszert írta fel először a doki, nekem ugyan a mellem nem fájt viszont a fejem iszonyatosan fájt és egyéb panaszaim is voltak, én elmentem egy másik orvoshoz aki a Belara-t írta fel nekem, azzal nincs semmi gondom, már 4 hónapja azt szedem.
2008. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Belara, Lyndinette, Yasminelle van még pár uolyan alacsony hormontartalmu, kipróbálhatod valamelyiket, hátha azok bejönnek, bár igaz, ha a Lyndinette-et nem birod, lehet azokat sem. A másik dolog meg hogy nekem a Lyndinette-nél fájt a hasam néha, de nem vltottam, mert már igy is próbáltam mást előtte, ami rosszabb volt, szóval kis mellékhatással lehet élni.

És még annyit, hogy vitaminokat javasolt nekem is az orvos és az Actival-ra rá is van irv, hogz javasolt azoknak akik fogamzásgátló tablettát szednek, nekem jó volt.

2008. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!