Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszert használtok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszert használtok?

Figyelt kérdés
Mekkora péniszre jó ez a fajta?
2020. aug. 28. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szimpla átlagost, mivel szimpla átlagos van :) Tipp: vegyél valamekkorát és próbáld ki jó-e, fel tudod-e könnyen venni, nem szorít-e túlságosan. Többek között azért is, hogy kipróbáld hogy kell felvenni, ne akkor csodálkozz rá "nini ez hogy működik" amikor már éles akció van.

Lehet nem fog az első márka bejönni, akkor majd veszel másfajtát, mindenkinek más és más jön be.

2020. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A nagyobb márkákat próbálgattam már, de valahogy nem az igazi. Elég szoros és nem túl kényelmes. Azért kérdeztem hátha van itt titkos tipp
2020. aug. 28. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Durex
2020. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Durex realfeel. Abban tényleg éreztem is vmit.

Asszem talán az latex mentes, lehet ez a titok nyitja.

2020. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát hogy mekkora péniszre jó adott óvszer, az a dobozra rá van írva.

Aztán hogy adott méretben milyet veszel, azt a te igényeid szabják meg. Én régen LifeStyles UltraSafe-et használtam mert paráztam a gyerektől. Aztán latexérzékenység miatt át kellett térnem a Skyn-re, de az meg nem volt az igazi.

Jelenleg párom tablettázik, szóval gumi csak akkor kell ha pl antibiotikumot szed. Olyankor Durex Realfeel.

2020. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezdtem el fogamzásgátlót szedni, mi Lifestyle Ultrathin Sensitive óvszert használtunk. Párom elég nagy, és ez az egyetlen, ami nem zavarta, nekem is ez volt a legkényelmesebb.
2020. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!