Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol tudnék erre alkalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék erre alkalmas dobozt venni?

Figyelt kérdés

Nőként nagyon zavaró, hogy csak úgy/kis zacsiban van az óvszer a táskámban, vannak helyzetek, amikor azért nem feltétlenül előnyös, hogy ha valaki beleakadt, pl gyerek keres valamit.


Régebben lehetett kapni fém dobozos ovszereket, viszont most sehol nem találok, de igazából bármilyen doboz megfelelő lenne a célra, ami méretben kb akkora, és nem 3x szélesebb mint egy óvszer csomagolása. Ki hogyan tartja magánál?


2020. aug. 26. 03:33
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Egy női ridikülben annyi kis rekesz, zseb van...

Ha fémdoboz kell, vegyél mentolos cukorkát, abből árulnak kétféle méretűt is kis, zsanéros fémdobozban. Megjegyzem, ha gyerek nyúlkál a női táskádban, elsőre azt fogja kivenni, mert már látott olyat, tudja, hogy édesség. Egyébként pedig ne kutasson a táskádban, ezt aránylag jól el lehet magyarázni neki, kellő határozottsággal.

Komolyan, ez kérdés számodra?!

2020. aug. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni post-it tarto muanyag dobozkat

En spec tampont tartok benne de a merete megfelelo ovszeenek is.

2020. aug. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Bemész bármilysn hobbi boltba, vagy áruházba komyan annyi kis doboz van, keress egyet.
2020. aug. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen dobozka megfelel neki, bemész a 100 Ft-osba veszel egyet, cukorkás doboz, vagy egy gyűrűtartó dobozka teljesen mindegy. A gyerek viszont tényleg ne nyúlkáljon a táskádba, bocs de tanítsd illemre! (ha megszokja "anyu" táskájába belenyúlhat, akkor készpénzben veszi hogy máshol, máséba is, ami kellemetlenségekhez vezethet)
2020. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A bármilyen dobozkákkal pont az a bajom, hogy jóval nagyobbak mint egy óvszer. Kicsi táskában sok helyet foglal. Cukorkás doboz meg értelemszerűen gyerek mellett baromi szar ötlet.


Akkorát pedig még egyik "bármilyen" áruházban sem találtam eddig, ezért is kérdeztem meg, hogy HOL.


A gyerek pedig nem kutat a táskában, máséban pláne nem, de millió egy olyan helyzet van, amikor azt mondom neki, hogy vegye ki a zsepit/vegye fel a telefont és mondja meg, hogy vezetek, stbstb. Bár marhára nem a gyereknevelésemen van a hangsúly.

2020. aug. 26. 15:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a nagy egy 1cm vastag, 4x4cm dobozon ....
2020. aug. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy érdeklődésképp: mi lesz ha a gyerek megtalálja? És a tamponokat milyen dobozzal álcázod?

Nekem van egy mini neszeszeres táskám, abban tartok egyéb dolgokat is, de ez csak azért van, mert szeretem rendszerezni a dolgokat, nem azért meg el kell rejtenem valaki elől. Egy nagyobb táskában bőven elfér. Ha kisebb táskával, vagy borítéktáskával megyek, annak mindegyiknek van egy rejtekzsebe, oda szoktam tenni.

2020. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!