Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell az óvszert megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell az óvszert megfelelően használni, hogy ne szakadjon ki?

Figyelt kérdés
Megfelelő méret, felhelyezés és síkosítás alap. De ezeken kívüli dolgokra vagyok kívancsi.
2020. aug. 17. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha megfelelő a méret (ami egyébként egy elefántfsz is lehet, felteszem neked nem olyan van), felhelyezés, és síkosítás (??? Az minek ???) megvan akkor mégis mi az úristenre vagy még kíváncsi?
2020. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, ha véletlen rosszul kezded el felrakni, majd ezt észreveszed, akkor bonts újat. Egyik lány barátom így lett terhes...
2020. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Síkosítja majd a punci nedv. Ne szakítsd ki a körmöddel mondjuk. Igazából szerintem nem igényel különösebb bánást, ha józan ésszel használod, akkor nem szakad ki és nem marad a csajban. 30 f
2020. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi hozzászólásokhoz még annyit tennék hozzá, hogy felhelyezéskor két ujjaddal fogd meg az ondótartályt és szorítsd ki belőle a levegőt.
2020. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem szakadt még ki! Pedig mindig csak felgurítottam rá és kész.
2020. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!