Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elkezdtem szedni a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdtem szedni a fog. Gátlót, és közbe szakítok a barátommal, akkor szedjem tovább feleslegesen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
azt az adott levelet még szedd vegig..
2010. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a maradék meddig jó?
2010. aug. 4. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
minden gyógyszernek rajta van a dobozán h mikor jár le a szavatossága. Pont mint a kajáknál, vagy az óvszer dobozán, hogy idevágóbb példát is mondjak:)
2010. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a maradék?? ha hűvös helyed tárolod, de nem hűtőben, akkor addig, ami fel van rajta tüntetve..
2010. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha abbahagyod, akkor legalább fél évre érdemes.

A dobozon pedig rajta van, hogy meddig jó. Mi honnan tudjuk, hogy azt a csomagot éppen mikor gyártották?

2010. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2010. aug. 4. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd tovább, ha eddig nem volt vele panaszod. nem tudhatod, mikor toppan be a következő pasi az életedbe, tényleg nem. és akkor macerás lesz megint újra kezdeni, kivárni a hatóidőt.. stb. én abbahagytam, mikor szakítottam az exemmel, mert úgy terveztem, hogy nekem most nagyon-nagyon sokáig nem lesz pasim.. hát tévedtem.
2010. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!