Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két tesztet is csináltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tesztet is csináltam, mind a kettő negatív. De akkor miért nem jött meg?

Figyelt kérdés
Most telt el 2 hét az utolsó együttlétet óta, nem védekeztünk, ismerem az exem,sose volt gond. Már 1 hete menstrualnom kéne, csináltam előző héten egy tesztet és most is, de mind a 2 negatív. Miért nem jött meg még? N30
2020. aug. 4. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk is így kezdődött, sőt még a doki is azt mondta nincs semmi. Aztán 2 hónap múlva mondta, hogy jééé, egy 2 hónapos baba :D


Egyébként mi akartuk is.

2020. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétért még ne aggódj, a ciklus sosem állandó, +/- egy hét szinte bármikor előfordulhat. Főleg ha ennyire stresszeled rajta magad. Sőt akár 1-1 ciklus ki is maradhat ha valamiért nincs peteérésed egy adott hónapban.

Ha a havid csúszása több mint 2-3 hét akkor keresd fel a nőgyógyászod (még semmivel sem vagy elkésve, akár meg akarjátok tartani a kicsit, akár nem).

2020. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2020. aug. 4. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt ilyen, bár mi védekeztünk. Ettől függetlenül teszteltem, hiszen semmi sem 100%. A 3. ciklusbeli idegességre aztán megelégeltem, és nőgyógyászhoz mentem.


Az orvos inzulinrezisztanciát állapított meg, ami befolyásolta a ciklusomat.

2020. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!