Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7 napos szünet után a 8....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7 napos szünet után a 8. napon nem vettem be a gyógyszert, csak másnap pótóltam. Szeretkeztünk is. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2007. dec. 15. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Nem írtad, hogy mióta szeded a gyógyszert. Ha régebb óta akkor nem kell aggódnod, mert van már annyi a szervezetedbe, hogy hasson. Ha kevesebb, mint 3 hónapja, akkor én vennék be a helyedben 72 órás tabit. Igaz, hogy drága, meg felborul a hormonháztartás, de így tuti nem lesz belőle baba! Máskor viszont figyeljetek. Ha tudod, hogy elfelejtetted bevenni, akkor legalább egy hétig védekezzetek másképp is!
2007. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az előző hozzászólóra!!!Egy 72 órás tabletta úgy felborítja a hormonháztartásodat, hogy kb. 3-4 hónapig nem áll vissza!! Még a ciklusod elején volt, amikor elfelejtetted bevenni, nem hiszem, hogy baj lehet! Én voltam 1x úgy, hogy a ciklusom közepén felejtettem el bevenni, de időben megjött! Azért ha biztosra akarsz menni, használjatok óvszert amíg meg nem jön! NE AGGÓDJ, NEM LESZ BAJ!!!
2007. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!