Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire számíthatok, ha abbahagyo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok, ha abbahagyom a Cerazette szedését?

Figyelt kérdés
Abba akarom hagyni, mert annyi rosszat hallottam róla, hogy a tabletta mellett is csak megszakítással merünk szeretkezni. Akkor meg minek szedjem? Mit fog okozni, ha nem szedem tovább, valami hormonális változás v. ilyesmi várható? 2 hónapja szedem, nem menstruálok még, szoptatok.
2008. nov. 26. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Már nem azért de ez elég hülye kérdés.Egyrészt minek szedsz tablettát ha még nem is menstruálsz?hány éves vagy?és van más tabletta is amikkel nincs gond. Az h abba hagyod semmi gondot nem okoz.
2008. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést a szoptatás kategóriában tettem fel, csak a moderátor áttette ebbe a kategóriába. Ez egy olyan fogamzásgátló, amit szülés után írnak fel és lehet mellette szoptatni is. Amúgy 31 éves vagyok, és azért nem menstruálok, mert 3 hónapja szültem.
2008. nov. 26. 18:55
 3/6 anonim válasza:
Én is Cerazette-t szedek,a kisfiam 1 éves és még mindig szopizik.A te babád még nagyon kicsi és naponta még sokat szopizik.Ha elég sokat szopik az elég fogamzásgátlás,de sosem lehet tudni.Nekem ez az első gyógyszerem(szülés elött nem szedtem)és egy kicsit féltem a mellékhatásoktól de nálam csak annyi volt,hogy egy hónapba többször jött meg.
2008. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2008. nov. 28. 06:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj félreértettem. csodálkoztam is h mi az a szoptatok a végén, uzgyebár hangsúly nélkül két értelmű, bocsánat mégegyszer
2008. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj, ez a moderátor hibája, hogy ide tette át a kérdésem. Ha a babás kategóriába hagyta volna, akkor ott biztos, hogy senki nem értette volna félre.
2008. nov. 28. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!