Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a megvonásos vérzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a megvonásos vérzés fogamzásgátló szedése mellett? Bővebben lenn

Figyelt kérdés
Azért érdeklődöm, mert nekem 4 napig tart, s az első két nap olyan barnás, aztán a harmadik nap piros, s a negyedik nap, szintén barna és persze nagyon kevés végig... s aggódgatok, hogy nincs-e valami baj? azok akik nem tudnak érdemes választ adni, kíméljenek.
2010. aug. 3. 11:53
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem is 4 napig tart,de csak az első napon barnás.Ettől függetlenül nem hiszem,h lenne valami baj.Ha baj lenne meg se jött volna.Szerintem nincs okod aggódni!
2010. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel nincs semmi gond.Azért ilyen mert ez nem renes menstruációs vérzés

De ha ez téged megijeszt menj el a dokihoz.

2010. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ijeszt meg... csak annyi mindent összeolvas az ember, h ha teherbe esel fogigátló mellett, akkor is van a megvonásos, stb. azért tettem fel a kérdést, hogy nektek milyen s meddig tart, hogy legyen valami összehasonlítási alapunk:)
2010. aug. 3. 12:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha teherbe esel fogamzásgátló mellett,akkor normál esetben nincs megvonásos vérzés,de lehet,megvan az esélye,csakúgy,mint rendes menstruációnál.Ahogy leírtad a vérzésed,az enyém is ilyen.Mindig rácsodálkozok,hogy milyen kevés,mert még tabletta elött állandóan azon idegeskedtem,hogy mennyit bír a betét,most ilyen gondom nincs.A színe is hasonló,szerintem nincs gond,de ha téged megnyugtat kérdezd meg az orvost!
2010. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó én is így voltam, azért csodálkozom mindig el azon, hogy milyen kevés:) ezelőtt mindig azon aggódtam, hogy nincs-e folt a gatyámon, most meg olyan nyugodt vagyok, hogy kevés van, a foltok miatt nem kell gondolkozzak:) köszi a válaszokat, s még várom a tapasztalatokat:)
2010. aug. 3. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A tabletta egyrészt megakadályozza a peteérést, msárészt a nyálkahártya sem vastagodik meg annyira, mint tabi nélkül. Ez az oka annak, hogy kevesebb a vérzés és rövidebb ideig tart.

Amúgy elvileg ha teherbe esel tabi mellett, akkor megvonásos vérzés sem lesz. Ezt direkt nőgyógyásztól kérdeztem meg, mert engem is érdekelt.

Bár hozzá kell tenni, hogy van olyan, aki terhesség alatt is rendesen menstruál. Gondolom ilyen esetekben tabival sincs másképp. De ez ritka:)

zerintem felesleges aggódnod:)

2010. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Utolsó!

A ritkát arra értetted, hogy terhesség alatt is menstruál?

nos nekem személy szerint van néhány ismerősöm aki így született ;) ugyanis a szüleik nem gyanakodtak hogy terhesek mert ugyebár megjött nekik....szóval...már semmi sem biztos....

2010. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"már semmi se biztos". Ez így van:D

De azért gyakoribb, hogy egy nő nem menstruál, ha terhes:)

2010. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!