Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyit késhet a menstruációm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit késhet a menstruációm a 72 órás tabletta beszedése után?

Figyelt kérdés

Oktober végén volt egy balesetünk a barátommal. Elszakadt a gumi másnap be is vettem a 72 órási tablettát. Rá 5 napra meg jött a menstruációm normális lefolyású volt. Rá egy hétre elszakadt megint a gumi de nem volt semmi még, idejébe észrevettük, és inkább abba is hagytuk. Most viszont November 19.én kellett volna megjönnie. 6 napja késik. Félek... Tudom, hogy nagyon sok hormont tartalmaz és felborítja az egészet. Ráadásul stresszelek is hozzá.Már nagyon fájnak a melleim és néha rámjön egy kicsi alhasi görcs... Most csak az a feladatom hogy várjak? Kérlek segítsetek....:( Barátom azt mondta hogy nincs semmi baj ha lenne ő is mondaná és ő is félne...De ő mégis csak fiú...Mi máshogy fogjuk fel...


Előre is köszi:)


2008. nov. 25. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem váltsatok óvszer márkát, ha ennyi a baleset..amugy én egyszer vettem be és kb 5 hónapig rendszertelenül jött meg miatta, ugyh nyugi...azóta áttértem a tabira, mert évi egy " balessettel egy féléves fogamzásgátlónyi hormont tolnék be..ugyh így nyugotabb vagyok
2008. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és nekem is megjött tőle, majd a kövi hónapban késett. Ha nagyon aggódsz csinálj meg egy tesztett de egyet értek az előző hozzá szólóval, hogy lehet érdemes lenne inkább a tabit kipróbálni. Ha úgy érzed h fiatal vagy még hozzá vagy nem akarod szedni akkor vannak más megoldások is pl hüvelytabletta ami mellé nem kell gumi. Én is használtam egy ideig és nekem bevált, semmi gond nem volt vele, ha gondolod neten utána tudsz nézni, patikában kapható:)
2008. nov. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem hüvlytabletta hanem hüvelykúp, elírtam:D

bár van erre tabletta is de én a kúpot használtam

2008. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oksi köszi...:)) ha ezen tulleszek 10000% h iratok tabit.:)
2008. nov. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!