Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha nem rakta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha nem rakta belém?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés a lényeg hogy tegnap a barátom próbálta belém rakni de nem nagyon sikerült mert nagyon fájt, max a hegyét sikerült szerintem egy nagyon picit de barátom azt mondta szerinte bement.De NEM ment el barátom tehát max 10 mp volt az egész de felek hogy esetleg az előváladéktól teherbe esek vagy nemtudom. Tudom hülyeség volt ezt csinálni csak nem gondolkoztam. Lehetséges hogy terhes leszek mert pont ovulálok. A kedves megértő válaszokat előre is köszönöm:)

18/L



2020. júl. 12. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Mi lesz a neve?:)
2020. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves leszek, de a hülyeséget megértö nem tudok lenni. Nagyon, nagyon kicsi a valoszinüsége tündércsillag!
2020. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
1:100000 kb. az esély rá! legközelebb húzzon gumit a barátod, és akkor beteheti jobban is ;)
2020. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem pont hegymászók voltak abban a kis előváladékban, akkor kétlem. :D
2020. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, te ettől még jó lenne ha védekeznétek ha nincs tervben gyerek
2020. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Ilyenek szexelnek és szaporodnak..

Azt tanácsolom, előbb nézz utána mi, hogy működik, hogy kell normálisan védekezni és utána akarj szexelni.

2020. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves hölgy! Elég kicsi a valószínűsége, de legközelebb legyen szíves odafigyelni! Ha nagyon fél, vegyen egy terhességi tesztet, vagy menjen nőgyászhoz. Ajánlom figyelmébe az óvszert és a fogamzásgátló tablettát, mint védekezési módszerek. Na elég kedvesen válaszoltam? :)
2020. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meghalok az utolson xddd
2020. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Erős a gyanúm, hogy még szűz vagy. Elméletileg az előváladékban is lehet életképes sperma tehát nem lehetetlen, de nyílván nem akkora az esélye mintha egy teljes adagot beléd spriccel a barátod. Használjatok gumit és dugja be bátran.
2020. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége, mert a hüvelyváladékban a spermiumok többsége elpusztul mire eljut a petesejtig. Azonban az ovuláció miatt én vennék egy tesztet. 300 ft dm-ben.
2020. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!