Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlotol lett valtozas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlotol lett valtozas a testeteken?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan emberek tapasztalataira vagyok kivancsi akik valamennyi ideig fogamzasgstlot szedtek es kivancsi lennek mennyi ideig szedtetek, mi valtozott meg rsjtatok. Hizas, mellnovekedes, vagy epp ellenkezoleg.

Szamomra sokat jelentene, mert harom honapja szedem az altforallet de szakitottunk a parommal es nem latom ertelmet tovabb szedni ha nem okoz valtozast a testemen.


2020. júl. 6. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Pasiként írok neked, bocsánat ezért.

A fogamzásgátló sajnos, hormon tartalma miatt, hozhat változást a testeden. Én megmondom őszíntén, hogy a fogit sosem eröltettem egy párkapcsolatomban sem, mert nagyon sok mindent megvaltoztathat, pl teljesen elveheti a szexuális vágyat, vagy esetleg erőteljes érzelem ingadozás is lehet. Ez minden nőnél máshogy van. Általában nem szokott lenni ilyen mellékhatás, bár nem ritka. Nálad valszeg pont a testeden változtat valamit.

2020. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Áhh semmi pozitív változás, viszont a libidómat eléggé kinyírta.😕
2020. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én anno 5 évig szedtem folyamatosan. (Pedig akkoriban több hormonos volt, mint a mai tablettákban - Rigevidon)

Egyetlen mellékhatása nálam: a hízás jelentkezett.

Nem volt hatása se a libidómra, se az ereimre, se a szőr növekedésre.

De ez lehet mindenkinél más, érzékenységtől függően.

2020. júl. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív volt, mióta szedem kevésbé görcsölök, kevésbé vérzek és a kedvem is jobb
2020. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!