Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót ajánlato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót ajánlatok ha a hormonoktól hangulat ingadozásom lett?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt és hát mostanába felhozta azt a témát , hogy jó volna szeretkezni. Tudom , hogy gáz , hogy még nem feküdtem le vele , de hogyha véletlen terhes leszek biztos megtartom a babócát. De én még nagyon fiatal vagyok (18) szóval inkább elkerülném a teherbeesést.

Persze használunk majd gumit de az kilyukadhat vagy akármi. Ezért gondoltam valami fogamzásgátlóra , de én nem bírom a hormonokat mert hangulat ingadozásakm lesznek tőle.



2020. júl. 2. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom , hogy gáz , hogy még nem feküdtem le vele"

Ebben az életkorban kicsit sem furcsa. 14 voltál, amikor összejöttetek.


"Persze használunk majd gumit de az kilyukadhat vagy akármi. "

Nekünk nem lyukadt ki.


"Ezért gondoltam valami fogamzásgátlóra , de én nem bírom a hormonokat mert hangulat ingadozásakm lesznek tőle."

Ezzel sokan vagyunk így. Sajnos fogamzásgátlót is szedtem, és senkinek sem ajánlanám. Borzasztó mellékhatásokat okozott.


Nem kell félni a gumitól, beválik. Megbízható.

2020. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi - de még egy nőgyógyász sem - így a távolból semmilyen készítményt nem fogunk ajánlani, mert nem látjuk a vizsgálati eredményeidet. Menj vissza a nőgyógyászodhoz és kérj másik készítményt!


Az óvszer ha jól használjátok megbízható! Hagyd abba a készítmény szedését és használjatok óvszert. Utána ha elkezdtek rendszeres nemi életet élni és úgy gondoljátok - legfőképpen te úgy gondolod - akkor a nőgyógyászod fel fog írni másik készítményt ami a neked megfelelőbb. Minden ember kicsit más, nem vagyunk egyformák. Az egyik embernek ez, a másiknak az a jobb készítmény - de ehhez látni kell a laboreredményeket is.

2020. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló készítmények mellékhatásai közé tartoznak a fejfájás, a fokozott trombózisrizikó, a mellfeszülés, a hányinger és a közti vérzések, valamint a a depresszió is.


A hormonális fogamzásgátló tabletták szedése, legyen szó akár a korábbi, akár az újabb generációs készítményekről, mellékhatásokkal járhat. A fogamzásgátló készítmények betegtájékoztatóiban is szerepel, hogy azok hangulati ingadozásokat, depressziót okozhatnak.



Nőgyógyász válaszol - Protexin - protexin.hu

protexin.hu › ... › Nőgyógyász válaszol

Doktorúrra ha hallgatok akkor nem izgulok de neten olvasva megijedtem. ... jött meg december 23-án csináltam 2 terhességi tesztet ami pozitív lett nekem ez lenne ... 34 éves vagyok először szedek fogamzásgátlót (Jangee) a menstruáció első ... a terhességre utaló hányinger rosszullét hangulat ingadozás megvan mikor a ...


Hangulatváltozások és depresszió a hormonális ...

www.egeszsegkalauz.hu › ... › Gyógyszerterápia

2020. febr. 11. - A hormonális fogamzásgátló tabletták szedése, legyen szó akár a ... Az állapoton tovább ronthatnak a szervezetbe kívülről bevitt hormonok, azaz a fogamzásgátlók. ... valaki depresszióssá váljon, ha hormonális fogamzásgátló módszert ... Mindegy tehát, hogy milyen úton jut be a női szervezetbe a hormon, .

2020. júl. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!