Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiként eltudom magam kötetni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként eltudom magam kötetni?

Figyelt kérdés

Van 2 gyermekem én többet nem szeretnék

Ezért szeretném magam elkötetni

Milyen megoldások vannak? Ha valaki már csinálta mi a hátránya ?



2020. jún. 30. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

3 gyerek vagy 40 éves kor felett engedik Magyarországon úgy, hogy adnak plusz egy évet gondolkodni még.

Én messze nem vagyok 40, még 30 sem de simán bevállalnám, mert nem vagyok annyira családcentrikus

2020. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem, másutt (szomszédos országban) igen.
2020. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1

Nem értem ezt a hülye politikát

Erőszakkal kell legyen 3 gyerekem ?

Nekem 2 van őket tudom felnevelni jó körülmények között és kellő odafigyeléssel ( nem egy kis feladat) de szeretném hogy normális felnőtté váljanak

De hogy egy 3. Gyerekre már nem tudnék ennyit koncentrálni az biztos

2020. jún. 30. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Kevés az ostoba manipulálható magyar szóval csinálni kell még pár raklapnyit...

Ez van fogadd el

2020. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként vagyok így 30 évesen, gyerek nélkül. Sose akartam gyereket, gerinc probléma miatt kockázatos is lenne.

Még nem próbáltam orvostól érdeklődni, de szerintem privátba megyek mert ott legalább meghallgatnak.

2020. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nem csinálják meg legálisan 3 gyerek ÉS 40 éves kor alatt. Külföldön igen...
2020. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!