Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció eltolása pár nappal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció eltolása pár nappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tudom, sok ilyen kérdés van de annyi féle választ olvastam, megzavarodtam.


Megyek nyaralni, és természetesen pont abban az egy hétben fog megjönni, pont a közepén hogy mindent tönkretegyen :D konkrétan két-három nappal kellene eltolnom csak a vérzést.


Olvastam hogy ilyenkor egy új levélből annyival több szemet kell bevenni... tehát nem tartok szünetet, hanem tovább szedem három szemmel, és akkor utána tartok szünetet? 7 napot mint kene, és utána beszedem a maradek tablettát a levélből?


Legyszi segítsetek ki:D



2020. jún. 27. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyjából így, nem lesz tőle semmi bajod (de túl sokszor ne "játszd el"). Az hogy melyik készítménynél hogy kell "ugrani" a betegtájékoztató tartalmazza. Viszont NE EGYSZERRE szedd be a szemeket, csak ugorj a sorrendben.
2020. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem, csak most az egyszer csinálnám ezt. A beteg tájékoztató csak annyit ír hogy ne tartsak 7 napos szünetet hanem szedjem tovább a másik levelet.. :/ de akkor hogy fog megjonni egyáltalán? Nekem tényleg csak két napra lenne szükségem.
2020. jún. 28. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Kimaradna teljesen egy mensid, ha a két levelet egymásután szeded szünet nélkül úgy ahogy te akartad szedni szerintem nem védene úgy mint kéne
2020. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. jún. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!