Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért múlt el a vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért múlt el a vérzés?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt megjött, így elkezdtem az első levél fogamzásgátlómat (Femoden). Tegnap már alig véreztem, mára meg már semmi sem jön. Ha holnap reggelig nem lesz változás akkor elmegyek a nőgyógyászhoz.


Másnak is volt már ilyen? Mi a teendő?


2010. aug. 1. 14:02
 1/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Egy cipőben járunk...tegnap előtt kezdtem el szedni,és egyre csökken a vérzésem.A tabletta betegtájékoztatójára rá van irva,hogy a kevesebb vérzés normális,nem kóros.Persze én is meglepődtem,hogy miért van ez,de elméletileg nem kell aggódni.

Én Lindynette 20-at szedek.

2010. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, én is olvastam a betegtájékoztatóban, de a kevesebb azért mégsem azt jelenti, hogy nincs :S
2010. aug. 1. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így jártam 6 hónappal ezelőtt. Azóta is tökéletesen működik a gyógyszerem.
2010. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, hozzá kell szokni a szervezetednek a gyógyszerhez, semmi gond :)

Nyugodtan elmehetsz dokihoz, de ő is ugyanezt fogja mondani. Inkább örülj, hogy pikk-pakk elmúlt :)

30N

2010. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt mondom szinte felesleges a doki, mert ez természetes a gyógyszer mellett, aztán meglátod, hogy lehet h bepótolja ezt a pár napot, s pecsételő vérzésed lesz, ami szintén nem gond, az első három hónapban. nyugodj meg, a hormonok miatt van az, hogy ilyen kevés jött és ilyen rövid ideig. de ha egy doki megnyugtatóbb, amit nem is vonok kétségeb, akkor menj el hozzá.
2010. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem ,de barátnőim szednek fogamzásgátlót és azt mesélték, hogy amikor megvan nekik akkor alig van vmi kis mennyiség, és ráadásul az egésznek nem olyan az állaga se meg a színe se mint előtte. Szóval normális dolog.
2010. aug. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!