Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen módszer lenne a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszer lenne a legjobb tabletta helyett?

Figyelt kérdés

Párom tablettát szed, de szeretném ha leállna vele és nem mérgezné magát. Óvszeren kívül milyen hormonmentes módszer az ami eléggé megbízható?

Lányok, Ti milyet használtok?


2020. jún. 21. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Hormonmentes módszer a rézgyöngy, de én nem hallottam róla túl jókat. A másik pedig a pesszárium.
2020. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Hormonmentes pl a spirál, pesszárium, rézgyöngy. Én személy szerint egyiket sem próbálnám ki. Nem szívesen szexelnék/élnék azzal a tudattal, hogy egy idegen anyag van bennem. Vannak ezek a pharmatex csodák, hát erről több rosszat hallottam mint jót. Szóval vagy a gumi, vagy az önmegtartóztatás van még a gyógyszeren kívül.

(A gyógyszer sem egy ördögtől való dolog. Én 12 eve szedem. 2x akartunk gyereket, mind a 2x elsőre összejött. Semmi mellékhatásom nincs az ég világon. Csak a megfelelőt kell megtalálni)

2020. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászom azt mondta, hogy pesszárium+spermicid jó kombináció, ha odafigyelve ésszel használják az emberek+nyilván nem kell elmenni a párodba és úgy biztosabb is
2020. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem hormonmentes spiralom van, engem nem zavar hogy mindig bennem van.
2020. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A gyógyszer is jó, csak a térdeivel nehéz tartani sokáig.
2020. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!