Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 9. tabletta bevétele után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 9. tabletta bevétele után hat a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Lorell tablettát szedek, az orvos 1 hónapot mondott, de a betegtájékoztatóra 1 hét volt írva. 9. tabletta után voltam együtt a barátommal. Lehet baj vagy már hat?

2020. jún. 20. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg egybol hat, de ezt az egy honapot mindig szoktak javasolni a nogyogyaszok.
2020. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha a mensi 1. napján szedem be akkor egyből de ha a 2-5. napon akkor 7 napig kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Én a 4. napon kezdtem el.
2020. jún. 20. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, igy mar más, ebben viszont nincsen tapasztalatom, de nemhiszen hogy baj lenne, ha a betegtajekoztato 7 napot irt.
2020. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elvileg... mondom elvileg... ettől még kicsit hazardíroztál (ha teljesen az első leveled akkor meg nem kicsit). Ki kellett volna várnod az első levelet, mert nem tudod még hogy a szervezted hogy reagál az adott készítményre. Nem véletlenül mondta az orvos, hogy várd meg az első levél végét!!!

Bocs, de bírjátok már még ki ezt az egy hónapot gumival, ha eddig is azzal csináltátok, ne legyél már ennyire felelőtlen!!!

2020. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csináltuk sehogy eddig.
2020. jún. 21. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, de csak szerintem nem lesz gond. Ha a betegtájékoztató a 7.naptól írja, akkor onnan véd...
2020. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!