Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Biztosan fel fogja írni az orvos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztosan fel fogja írni az orvos?

Figyelt kérdés
Szombaton lefeküdtem egy barátommal tudom hogy nagy felelőtlenség volt de nem védekeztünk! Holnap pont beleesek a 72 órába és holnap megyek nőgyógyászhoz! biztosra szeretnék menni.. és nem találgatni hogy terhes vagyok-e vagy sem! 15 éves vagyok... biztos fel fogja írni ha beszélek vele és megviszgált...(kérdőjel)
2008. nov. 24. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap kellett volna menned. Holnap már szinte felesleges...

A 72 óra azt jelenti, hogy 72 óra után már felesleges bevenni (mert gyakorlatilag nem működik) és nem azt, hogy ha 72 órán belül beveszed, akkor nem leszel terhes.


Igazán hatásos csak olyan 12 órán belüli bevétel esetén.

2008. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 72 órán belül vagy még felírja..ha nem akkor meg ugyis felesleges lenne...ja és számíts rá hogy 5000 ft!!!!
2008. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész el ma? Minél előbb annál jobb,ugyanis hiába hívják 72 órás tabinak, akkor a leghatásosabb,ha 24 órán belül beveszed. Ebből már biztos kicsúsztál,de miért vársz holnapig? Ilyen esetben időpont kérés sem szükséges,legalábbis én nem kértem,mivel sürgős volt a dolog. Odamentem a rendelési idő kezdetére és mikor kijött az aszisztens, megkértem,hogy soron kívül hívjon be ,mert sürgős problémám van. Rendes volt,mert így én lettem az első.

Szerintem te is tégy így,de ha nem is ma mész,akkor legalább holnap menj el,de mindenképpen 72 órán belül! Lehet,hogy már nem lesz sok értelme,de legalább adsz egy esélyt magadnak...

2008. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem biztos, hogy rögtön felírja! Sőt, én hallottam már olyat is akit megvizsgáltak, elküldték vérvételre...és ugyebár az nem egy-két perc! Szóval szerintem kicsúsztál az időből!

Amúgy látjátok megint egy felelőtlen tizenéves szeretkezett felelőtlenül!

Legalább a pasidnak lehetett volna esze, hogy gumit húz! Ha pedig terhes vagy akkor nyomás anyádnak elmondani és irány az abortusz! Remélem előtte azonban kapsz egy jó "kis" fejmosást! Megérdemelnéd...

2008. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Reggel voltam 72 órán belül volta amúgy a 72 órás 1 hétig lazán be lehet venni mondta nőgyógyász és azonnal felírta és 6700 volt..:) ami köszi a nagyon kamus válaszokat
2008. nov. 25. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mien nőgyógyásznál voltál...de szted mért hívják 72 órásnak?...nem véletlenül, én kb egy fél éve voltam akkor 5000ft volt, jól megemelkedett az ára:S

és akkor az volt az első kérdés h 72 óra volt e , meg ha elolvasod a tájékoztatót azon is az volt, 3 nap után nem ér semmit....ja amugy bevenni bármikor beveheted....de 72 óra után én ugy tudom nem hat ...

2008. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyit a kamus válaszokról "kislány"...
2008. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Istenem... Szted ha 72 órás tabletta hogy lehetne 1 héten belül bevenni?:S Olvasd már el a betegtájékoztatót... Hát ezt szó szerint elb*sztátok már bocsi a kifejezésért... Ha 72 órán kívűl vetted be, télleg nem mész vele semmire... Legközelebb talán gondolkozol mielőtt cselekszel...
2008. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!