Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen bajt okozhat ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bajt okozhat ha nem hagyok szunetet ket level gyogyszer kozott?

Figyelt kérdés
Gestomix nevu tablettat szedem mar egy eve. Nagyon fontos lenne hogy ne most jojjon meg. Soha nem csinaltam meg ilyet igy nincs tapasztalatom. Koszonom a valaszokat
2020. máj. 31. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen bajod nem lesz. Nyugodtan szedd tovább a következő levéllel. Úgy is csinálhatod, hogy most beszedsz pl. +5-öt, vagy amennyit csúsztatni akarsz, utána megtartod a szokásos szünetet, majd a következő ciklus 5 nappal rövidebb lesz. Másik verzió szerint egyszerűen beszeded folyamatosan mind a 2 levéllel. Így egy vérzés kimarad, de ettől nem lesz bajod, mert ez csak megvonásos vérzés, nem igazi menzesz.
2020. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget.
2020. máj. 31. 20:47
 3/6 A kérdező kommentje:
De ugye ha nem hagyok szunetet attol meg terhes nem leszek ugye? Csak a vérzéses jelenseg marad el
2020. máj. 31. 21:23
 4/6 Kisgöncöl ***** válasza:
Dehogy leszel terhes.
2020. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes, ne aggódj. A védelem nem fog csökkenni. Nekem ilyenkor annyi volt, hogy mikor a második levél után megtartottam a szünetet erősebb volt kicsit a vérzésem, hiszen több ideig épült a nyálkahártya is.
2020. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitseget igy megnyugodtam. Soha nem csinaltam meg ilyet ezert nem tudtam csak sejtettem de az keves 😇
2020. jún. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!