Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 napja szedem a (Yasminelle)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 napja szedem a (Yasminelle) fogamzásgátlót és azóta folyamatosan vérzek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Most szedek először fogamzásgátlót, 21 éves vagyok, és azóta többször is éltem szexuális életet. jah és a hasam is fáj egy kicsit, de szine állandóan, a vérem pedig nagyon kevés.

És két nap múlva elfogy a bogyó és meg kellene jönnie.. akk mi van?


2008. nov. 23. 23:46
 1/7 anonim válasza:
53%
szia! en azt gondolom, hogy a verzes az semmikeppen sem normalis dolog. menj vissza a dokihoz es beszeld meg vele. valoszinuleg elkuld vervizsgalatra es ha minden ok egy masik tipusu fogamzasgatlot fog felirni. en a yasminelle-t nem ismerem. 14 evig szedtem gyogyszert, de soha a tiedhez hasonlo panaszom nem volt. sok sikert!
2008. nov. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem yasminellt szedtem, de az enyém betegtájékoztatójára rá volt irva, hogy köztes vérzés az első hónapokban normális. Velem is volt ilyen, de attól még rendesen megjött, amikor elfogytak a bogyók. Aztán a második levél alatt, már nem volt ilyen jellegű problémám.
2008. nov. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez az első hónapokban teljesen normális! el fog múlni! Nem kell rögtön visszamenni a dokihoz és másikat íratni! Az első hónapokban még szokja a szervezeted a tablettát, ez teljesen normális!
2008. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
hagyd abba!
2008. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmennél orvoshoz, azt mondaná (nem vagyok gondolatolvasó, csak a többiek és az én tapasztalataim alapján): szedd végig a levelet, és ha a másodiknál is folyamatosan vérzel, válts. DE mivel én nem vagyok orvos, egy próbát megér. Valószínűleg el fog múlni egyébként.
2008. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szedtem Yasminelle-t 8 hónapig. Nem véreztem tőle hanem minden hónap 2. hetétől barnáztam. Panaszkodtam az orvosomnak aki milligestet adott helyette. Ettől 1 hónapig rendesen véreztem. Aztán a mensi után elmúlt. Most szedem a 2. levelet és eddig minden rendben(kopp-kopp). Sok hozzánk hasonló nő van aki végigszenvedte az első hónapot. Ne aggódj,szerintem a következő levélnél már okés lesz minden Neked is.
2008. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a dokim zat mnodja, hogy a fogamzásgátló az a peteérésat megszünteti a szedése alatt, és hogy természetes hogy nem vérzel, vagy laig vérzel, barnázol, a tabletta alatt igazából nincs rendes vérzés, előfordul hogy valakinek igen, de ritkán. Test függő, az meg hogy vérzel, hozzászokik a szervezeted, ez neki valami új, mégk orai lenne ávltani, tapasztalni kell, időt hagyni neki. A pecsételő vérzés is természetes ilyenkor. Vagy az ha hamarabb jön meg a vérzés, esetlegk icsit kiszámithatatlanbul ,redszertelenül, főleg ilyen fiatalon, nekem sosem volt rendszeres, és a bogyók sem állították be, pedig sokáig szedtem őket, rendesen vettem be őket haogy kell, és már a harmadik félénél tartok, pedig nem vagyok beteg, normális a hormonszintem és lehet babám is, al ibidom sem csökkent, pedig nem vagyok nőies lakat, és nekem is voltak fura tüneteim mint hőhullám, meg vérzés gondok. iszok rá cickafark teát ha ritkán jön meg a vérzésem, vagy nem is akar magától megjönni, idővel ha hozzászokik a szervezet, akkor talán magától is kialakul a ciklus, tea nélkül is.

Aztán ha majd babát szeretnék, éas nem éflek a terhességtől, akkor tuti nem kínzom magam mérgekkel :)

2009. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!