Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig normális a mell fájdalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig normális a mell fájdalom?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni és a doki mondta is hogy egy ideig normális a mell fájdalom és ahogy megszokom majd elmúlik.

Az első hónapban a hasam alja is fájt de az teljesen elmúlt viszont a mellfájdalom megmaradt.

Most a 2. levélből kezdem a 2. hetet.

Már el kellett volna múlnia vagy még normális?


Sajnos elfelejtettem már hogy mint mondott az orvos mikortól lesz nem normális ez a fájdalom.



2020. máj. 12. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Feszül vagy pl annyira fáj, hogy nem tudsz a hasadon aludni?

Amúgy a betegtájékoztatón szoktak néha írni olyanokat, hogy mi meddig lehet.

Én a harmadik levelet is végigszedném, ha addig se jó akkor doki

2020. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem feszül. Gondolom az állandó fájdalom lenne.

Ha nyomódik, tehát mosakodásnál vagy alvásnál zavar mert fáj vagy ha nincs rajtam melltartó akkor ha zötyögnek akkor is fáj.


Nem láttam a tájékoztatón ilyet hogy meddig normális ez.

De én is úgy terveztem hogy a 3 levelet végig szedem, de gondoltam azért megkérdezem.


Köszi a választ. :)

2020. máj. 12. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a 3. levél után "beáll" a szervezted, de ha fennmarad a fájdalom, vagy túl éles akkor menj vissza a dokihoz és kérj másik készítményt.
2020. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat.


Illetve jelenleg azért szedek fogamzásgátlót hogy menstruációkor ne fájjon elviselhetetlenül a hasam.

Hát most volt az első menzeszem a fogamzásgátló szedése óta, de hat annyival jobb hogy nem ingerel annyira hogy menjek wc-re meg nincs hányingerem de továbbra se tudok megmozdulni. Tehátt jobbnak jobb de így továbbra majd ki kell hagynom az iskolát ezeken a napokon meg majd nyáron a munkát is.

Vagy ez is fog változni még és enyhül?

2020. máj. 12. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden gyógyszerhez a dokim annyit mondott, hogy szedjem végig az első 3 hónapot, utána mondjam el a véleményem. (Volt amitől puffadtam, híztam de rengeteget, annyira pattanásos lettem mint soha) váltottunk addig amíg nem lett tökéletes.

Kell egy kis idő hogy jobb legyen, utána elmennék a dokihoz és elmondanám, hogy mit tapasztaltam.

Amúgy más vizsgálatod nem volt? Hormonok?

2020. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem volt semmi vizsgálat.

Rögtön rávágta hogy szedjek fogamzásgátlót és ha nem szedhetek trombózis miatta akkor minden hónapban hányinger és görcsölés.

2020. máj. 12. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért egy pár vizsgálat nem ártott volna😔
2020. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Cseréld le az orvosod, engem rendesen megvizsgalt: vervetel kenet vetel, nyirok mirigyek mindent megvizsgalt es ugy irta fel a tabit ami az en szervezetem ek a legmegfelelőbb , illetve ha bármi panasz van vele kellene konzultálnod hogy mi merre .

24 L

2020. máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!