Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapon belül két esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapon belül két esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
sosem fordult még ilyen elő, egy hónapon belül kétszer elszakadt az óvszer. Három hete vettem be egy esemény utáni tablettát egyből meg is jött a menstruációm, éreztem is a mellékhatásait, nem voltam túl jól pár napig. Ma este megint megtörtént.. Holnap készülünk venni megint egy új tablettát de nagyon írtózom tőle. Mi lenne a megoldás? Nem szeretnék teherbe este de tablettát sem szeretnék bevenni újra. Fogamzásgátlót szedtem 3évig, abbahagytam 2hónapja, egy fél éves szünetet szerettem volna tartani de úgy látszik nem kellett volna. Nem szeretném teljesen tönkrevágni magam. Ha nem veszem be nagy valószínűsége hogy teherbe esek? Teljesen tanácstalan vagyok. Külföldön tartózkodom jelenleg orvos látogatására nincs lehetőségem. (thaiföld, igen itt kiadják az eseményutáni tablettát recept nélkül). Köszönöm előre is a válaszokat’
2020. máj. 1. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen òvszert használtok? Ritka sz*r minőségű lehet.

egyébként nincs nagyon B opciòd.

2020. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha három hét jött meg, akkor valószínűleg már túl vagy az ovuláción, így elég kicsi az esélye, hogy teherbe ess. Én biztos nem venném be! Nem véletlen veszik itthon is ilyen szigorúan.
2020. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*hete
2020. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
estekeg óvszer helyett használhattok más módszereket. Például pesszáriumot, vagy kúpot, spermicid van bennük amik megölik a sperma sejteket és teljesen hormonmentesek és megbízhatóak.
2020. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ennyire bénán használni a kotont?

Még csak 2 hónapja dugtok kotonnal, de már kettő elszakadt? Komolyan nem értem. Nekem 12 év alatt nem sikerült egyet sem elszaggatni, pedig nem évente egyszer szexeltem...

Egyébként meg nyilván vedd be. Jót nem tesz, de sokkal jobb, mint egy nem kívánt terhesség. És inkább kezdd újra a tablettát, mert ha ennyire nem tudjátok használni a gumit, akkor a következő 5 is ki fog szakadni.

2020. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Liz* ***** válasza:

Szerintem is inkább vedd be, minthogy terhes legyél, de én törekednék arra, hogy ilyen soha többé ne forduljon elő.

Tényleg nem kötekedni szeretnék, de biztosan helyesen használjátok? Mindig ügyeljetek arra, hogy ne kerüljön bele levegő, esetleg gyakorolhatnátok felhúzni kicsit. Vagy kombinálni esetleg megszakítással, vagy más módszert keresni, pl pesszáriumot.

2020. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!