Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A NuvaRing precíz használata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A NuvaRing precíz használata mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Oké, kérlek ne röhögjetek ki, de aggódom. Néhány hónapja kezdtem el használni a hüvelgyűrűt, picit utánaolvastam ma itt is a tapasztalatoknak, és rengetegen írták, hogy teherbe estek mellette, illetve számomra szürreális képet mutat, hogy itt mindenki tökéletes óvszerhasználat és fogamzásgátló és női meg férfi elköttetéssel együtt esett teherbe, mellesleg méhen kívüli terhességgel vár hármasikreket. Tényleg ennyire gyakoriak lennének a gyártó hibájából történő balesetek vagy többségében csak nem merik vállalni az emberek a felelősséget a tetteikért? Nálam nőgyógyászati vizsgálat és vérvétel előzte meg a készítmény alkalmazását,kivártam egy hónapot és maximum 10 perc eltérés van a felhelyezés/levétel időpontjai között. Szex idejére kiveszem ugyan, mert a páromat zavarja, de a három órát mindig szigorúan betartjuk. Így mekkora a reális esélye a terhességnek? Köszönöm előre is a segítséget:)

2020. ápr. 22. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat ennek mondjuk valami hivatalos forrasbol neznek utana.

En 4 honapig használtam es nem estem teherbe

2020. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Tényleg ennyire gyakoriak lennének a gyártó hibájából történő balesetek vagy többségében csak nem merik vállalni az emberek a felelősséget a tetteikért?"


Az utóbbi.


A becsúszott gyerek általában nagyon is akart, de csak az egyik fél akarja.

2020. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is most akarom elkezdeni használni a Nuvaring et. Már múlthavi menzinél akartam, de ez a sok negatív dolog vissza tartott. De én is azt gondolom,senki nem fogja beismerni hogy hibázott. Inkább ráfogják a szerre,gyűrűre,bármire...
2020. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Így van. Látom engem lepontoztak közben, de az, hogy 5 éve rendszeres a szexuális életem, egészséges vagyok, és ennek ellenére sem estem teherbe a védekezés mellett, magáért beszél.


Azt javaslom, akinek fáj az igazság, mert van egy olyan gyereke, akivel úgymond megfogni akarta a gyanútlan másikat, az önmagával nézzen szembe. Ne engem pontozgasson.

2020. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!