Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Foggamzásgátló mellett megjött?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foggamzásgátló mellett megjött?

Figyelt kérdés
Dienelle foggamzásgátlót szedek fél éve. Az utolsó sor elkezdésekor elkezdtem vérezni hétfőn. Vasárnap szedtem be az utolsó szemet,még mindig vérzek (szerda van) néha vannak menstruációs görcseim.Szünet 3.napján jön meg mindig pontosan.Minden szemet beszedtem azonos időben(nem hánytam,nem volt hasmenésem sem antibiotikum). 17/l

2020. ápr. 22. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj egy nőgyógyásszal, nekem volt olyan ismerősöm akinek fogamzásgátlótól egy hónapig volt pecsételő vérzése inkább abba is hagyta.
2020. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem pecsételek sajnos. Normálisan vérzek mint menstruációkor.
2020. ápr. 22. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a nőgyógyászoddal, vagy szólj anyukádnak.
2020. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel a nőgyógyászod! Had ne tippelgessünk mi a pontos ok (több minden lehet), a nőgyógyászod tud a legtöbbet segíteni!

Addig is - biztos ami biztos - válts a pároddal kiegészítő védekezésre (óvszer).

2020. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én korházba járok nőgyogyászhoz de nem tudtam elérni. Ebben a helyzetben nem rendel. Arra gondoltam,hogy negvárom,hogy ha újból elkezdem szedni abba e marad ha nem természetesen bemegyek. Azért írtam,hátha volt már valakivel hasonló.
2020. ápr. 22. 15:40
 6/6 Liz* ***** válasza:
Vélem már volt hasonló, így mint nálad a 3. hét után "megjött" ráadásul nem csak vérezgetés volt, hanem rendes vérzés és nagyobb méhnyálkahártya darabok is. Annyira megijedtem, hogy azonnal abbahagytam, de nem múlt el, úgyhogy mentem orvoshoz. Megvizsgált, nem volt semmi probléma, de azt mondta nem kellett volna abbahagynom, mert "habár tényleg nem típusos vérzés, de az elején előfordulhat". Úgyhogy ahogy javasolta egy teljesen új levelet kezdtem el és most két hónap után sem volt probléma.
2020. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!