Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van XL-es latexmentes óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van XL-es latexmentes óvszer?

Figyelt kérdés
Már felraktam ezt a kérdést másik kategóriába is,ahová talán jobban passzol,de nem kaptam normális választ.Mielőtt vki lehurrogna,elmúltam már 18,és voltam már szexshopban is,nem arról van szó,h nem merek elmenni,vagy még nem mehetek.Páromnak XL-es óvszer kell,de én még nem tudom,h van-e latexallergiám vagy nincs,ez majd kiderül,de szeretném tudni,h létezik-e ilyen óvszer?Sok allergiám van, pl. ételre vagy tusfürdőre is érzékeny a bőröm, szóval megeshet,h erre is. Ha van esetleg olyan köztetek, aki használt már ilyet, akkor tapasztalatot is szívesen fogadom. Köszi! Ja és használ-e vki Lavetra XXL-es óvszert? Erről is kérnék véleményt, ha van :)
2010. júl. 27. 17:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Másik kategóriába akartam... Ha vki tud esetleg válaszolni, akkor nyugodtan :)
2010. júl. 27. 17:21
 2/2 anonim válasza:
Nekem volt XL-es barátom,és ő úgy emlékszem a durexből vette.Mondjuk én nem vagyok allergiás a latexra,de kipróbálhatod,meg síkosítót is vehetsz hozzá,úgy még jobb,azt pedig a sex-shopban veszem mindig a szilikon alapút:),az a legjobb.
2010. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!