Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek nem veszi fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem veszi fel a doki a telefont, másképp lehet íratni?

Figyelt kérdés
Tehát gondolom mindenki tudja h a koronavírus miatt nem lehet be menni gyógyszert íratni hanem telefonon keresztül kell, nos én Szekszárdra járok és két számot is hívtam nem egyszer és senki nem veszi fel, napok óta. Ha oda megyek el küldenek hogy telefonon konzultáljak.. Ilyenkor mi van?
2020. ápr. 12. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz iratni? Azt nem irtad le
2020. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Házi orvosod is kiírhatja a fogamzásgátlódat. Én felhívtam az enyém, befotóztam a nőgyógyászati leletem, amin rajta van, hogy kiírta nekem a tablettát. Elküldtem emailben, ezután feltette a receptet a felhőbe, fél óra múlva mehettem kiváltani.
2020. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Symicia
2020. ápr. 13. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem eseméns utáni és már szeded egy ideje akkor igen elég a házi orvost keresni
2020. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!