Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 napja szexeltünk a párommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja szexeltünk a párommal, bennem ment el, azóta elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 02:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyonis.
2020. ápr. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azóta minden nap elfelejtetted? Előtte meg nem? Hanyadik hét? Mióta szeded?


Nem mindegy.

2020. ápr. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy szeretnél anyuka lenni. Vagy át szeretnéd élni a csodás abortuszt? A párom ugyanígy fogant, egy szem gyógyszer maradt ki! Ez nem túl felelősségteljes hozzáállás!
2020. ápr. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom téged sem az eszedért szeret a párod...
2020. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Minden egyes szexben benne van a gyerek esélye, ez a dolog funkciója :)
2020. ápr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szex után nem vetted be, de előtte mindig, akkor védve voltál.
2020. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert kezdheted is nézegetni a kedvenc neveket...
2020. ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Össze-vissza okoskodnak mindent. De, még mindig az a helyzet továbbra is, hogy ha válaszolnál még egy-két kérdésre, akkor be lehetne határolni az esélyt, nyilván nem teszi, mert unatkozott és kreatívabb poén nem jutott eszébe. Mindenki olyan kérdés ami így szól hogy "Lehetek terhes?" az kamu kérdés..
2020. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Első hét... Abortusz egyáltalán nem jöhet szóba! Ha terhes lennék mindenképp meglenne tartva! Szerelmünk gyümölcse lenne! :)

Nem poénnak szántam csak sajnos dolgozom és ritkán tudok rá nézni!

2020. ápr. 2. 00:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Lol, akkor se volt betervezve és ez ma nem egy elkerülhetetlen következmény :D


Szerintem az alábbi pár opció lehetséges:

- Valaki akar gyereket, és miután megbeszélték, abbahagyják a védekezést (valószínű nem azonnal jön, mivel még működnek a hormonok)

- Valakik még NEM akarnak gyereket, nyilván ezért védekeznek

- A nőci már akar, vagy jobban akar gyereket, mint a párja. Ezért bár nem beszéli meg a párjával, de elkezdi elfelejtgetni, hajlamos elhanyagolni a védekezést, hogy a sorsnak "megágyazzon", de meglegyen alibije hogy ez csak úgy jött.


Kérdem én, hogy lehet 3 napon keresztül elfelejteni egy ilyet??! :D Már nem azért de aki ebben benne van, az tudja hogy legkésőbb 24 óra mire leesik neki hogy 1 nap kimaradt, de amúgy is az első héten lehet "érezni" hogy hol tart a ciklus, ami minden nap emlékeztet a dolgokra. Nagyon transzparens a dolog ám te kis furfangos.

Férfiak, vigyázzatok mibe keveredtek. Jézus Mária...

2020. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!