Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól hagyhatjuk biztosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól hagyhatjuk biztosan abba az óvszerrel való védekezést, ha fogamzásgátlót is szedek?

Figyelt kérdés
Nemrégóta szedek fogamzásgátlót, már egy levél elfogyott és nemrég kezdtem el a 2.at. De mivel elég bizalmatlan vagyok eddig párommal óvszerrel is védekeztünk. Tudom, hogy az van írva a papírra, hogy az első naptól védett vagyok. De valamennyit azért mégis ajánlott várni (úgy tudom), hogy biztos legyen, hogy nem lesz baba a dologból.
2008. nov. 21. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi kb.1 hónapot vártunk és nem lett "baj".
2008. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát most már 100%, hogy védett vagy, mehet nyugodtan a dolog gumi nélkül!

Mi nem vártunk, mert rajta volt a tájékoztatón, hogy az első szemtől véd, nem is lettem terhes!

2008. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elso naptol vedettseget ad, ugyhogy nem kell mar az ovszer! Ne felj, a tablettat mindennap altalaban ugyanabban az idoben vedd be, ne felejtsd el soha, akkor semmi baj nem lesz!
2008. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Védettséget add már az 1 hónapban. De ha így se vagy biztos benne akkor, mond a barátodnak h vegye ki előtte.(még mielőtt elélvezne és akkor nem kerül beléd sperma) Jó tudom van előváladék de, attól hat fogamzásgátló. Úgy is hatna ha beléd menne... nah érted mire célzok :D:D
2008. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Szia,

1 hónapot javasolt várni.

1. naptól tuti nem véd. Nézz körül a fórumban, hányan írták itt, hogy terhesek lettek így, sőt 6. napon megszakításossal!!!! tabi mellett és terhes lett.

Ezt nem is neked írom, hanem az egyik válaszolónak.

1 tabi nem véd!

Ti meg már nyugodtan furcizhattok gumi nélkül is :o)

2008. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, ami az első naptól véd (én ilyet szedek, Gracial), rá van írva a tájékoztatójára! Nem is lettem terhes! DE, van olyan, ami csak 1 hét után!
2008. nov. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2008. nov. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!