Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetem reggel a tabit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetem reggel a tabit?

Figyelt kérdés
Eddig mindig delutan 4 kor szedtem, de szeretnek atterni a reggeli szedesre, ha miutan placeborol atterek a tablettara, es azt aznap reggel pl 7kor beveszem. Amit ugye elott e delutan 4kor szedtem, akkor nem lehet baj?
2020. márc. 11. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szedheted, neked nem lesz bajod, de akkor abban a hónapban használjatok kiegészítő védekezést:)
2020. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egy hétig a kiegészítő mert a placebo után kezdi, vagyis gyakorlatilag hamarabb kezdi mint ezelőtt, abbóo nem szokott baj lenni ha egy nappal hamarabb kezded az aktíval szóval ha pár órával hamarabb vesued sem lesz baj
2020. márc. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!