Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párok, nálatok ki húzza fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, nálatok ki húzza fel az óvszert?

Figyelt kérdés
Mindig a fiú vagy van, hogy a lány húzza fel(esetleg szájjal)?
2020. febr. 27. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában a barátom ,mert ha én csinálnám az biztos fájna neki,de én bontok ki meg teszem oda hogy melyik felét kell ,szóval csapatmunka 18l
2020. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Is-is.
2020. febr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a pasim, de csak azért mert izgalmasnak találom a szitut. Bepucsítok felfokozott állapotban, direkt nem nézek oda, hanem csak várom, hogy feltegye a gumit és végre betegye, valamiért bejön ez a feeling. Szájjal még sosem próbáltam, nem is fogom, többet ér az óvszer sértetlensége, mint hogy szájjal bohóckodjak vele.
2020. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy én húztam fel, volt hogy a barátom.
2020. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csapatmunka altalaban

Parszor probaltam szajjal de nem jott be

2020. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első b nőmmel közösen, az utóbbi azt mondta hogy ez az én dolgom xd
2020. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én magam húzom fel, amikor éppen alkalmazzuk.

Feleségem is próbálkozott már az évek folyamán, mindig nagyon biztosan áll neki és valamiért még mindig, ennyi év és ennyi próbálkozás után is, MINDIG rossz irányba próbálja.

Annyi legalább javult, hogy hamar észreveszi és fordít rajta, mert régebben többször megesett, hogy annyira erőltette a rossz oldalt, hogy ráerőszakolta, hiába szóltam neki, hogy rossz oldal ("nem, nem, jól raktam fel"), és a végén újat kellett bontanunk, mert már nem lehetett visszatekerni

2020. febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!