Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szüneteltetése....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szüneteltetése. Hogyan?

Figyelt kérdés

Lindynette20-at szedek. Olvastam egy pár helyen, hogy nem javasolják a szünetet, de mindenképpen szeretnék szünetelni, van pár kellemetlen tünetem is, főleg depresszió, levertség, idegesség. Az a kérdésem, hogy hogyan kell szüneteltetni a gyógyszert? 1 vagy 2 hónap szünet oké lenne, bár több helyen úgy olvastam 2-3 hónap szünetet javasolnak.

Már megkezdtem a szünetet, 2 napja nem szedtem be az új levélből. Hogyan fog ezután működni a ciklusom, mármint azalatt az 1-2 hónap szünet alatt? (Erről szeretnék részletebessen hallani, hogy hogy áll majd be, megjön, vagy nem jön meg ezalatt..) És szünet után mikor kezdjem el újra szedni a fogamzásgátlót?


Nagyon köszönöm mindenki válaszát!


2010. júl. 24. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Állítólag legalább fél évet kell tartani, én úgy hallottam. De orvost kérdezz meg, ő jobban tudja. Pár hónap szünet csak felborítja a szervezeted, nem hogy használna.
2010. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első kommentelővel,jobb ha megkérdezed az orvosod.Ha szünetet tartasz arra számíts hogy a menzeszed késhet akár több hónapot is,jelentős mértékben felboríthatja a szervezetedet.Fiatal korban nem muszály olyan sűrűn szüneteteket tartani,inkább idősebb korban.Persze fiatalon is kell tisztulnia a szervezetednek
2010. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!