Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi a baratnommel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi a baratnommel mit tegyunk?

Figyelt kérdés

Szoval szombst hajnali 1-2kor lefekudtunk es kiszaladt a gumi de nem vettuk eszre.

Nem elveztem el se semmi kb 10-15percet szexeltunk gumi nelkul.

Es azt szeretnem kerdezni hogy szerintetek eselyes a terhesseg?

Most vettunk terhessegi tesztet es mar hasznalhatja ennyi ido elteltevel?

Es az esemeny utani tabletta az venykoteles?


2020. febr. 10. 06:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Az lemaradt, hogy egyébként a tesztek 14 nap után tudnak kimutatni biztonsággal terhességget.
2020. febr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
#9 Esemény utáni tablettát akkor ír fel a szakorvos, ha esemény van. Nem azért, hogy legyen otthon a hűtőben a c-vitamin mellett...
2020. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Mindentől függetlenül a kérdező gyerek még a szexhez. Agyilag mindenképpen.
2020. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
27%

#12

Bocs de sztem ennek azert eleg sok ertelme van, persze nem szabad fogamzasgatlas helyett hasznalni de sokkal jobb mint masnap rohangálni munkabol ellogva egy nogyogyaszhoz, es mar akkor is csokken a hatekonysag. Ahol elek ott patikus felirhatja igy nem aggodok, de Mo-n ezt eleg erdekesen szabalyozzak

2020. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo: az remek h eszedbe jut megkerdezni csak nem ertem miert 3 nappal utana

Teszt nem mutatja ki meg ilyenkor a terhesseget

A menzesz meg az elovaladek csokkenti az eselyeket de igy is lehet terhes. Az esemeny utani 72 oraig hat a szex utan, es folyamatosan csokkena hatekonysaga.

Ket het mulva csináljon meg egy tesztet, ha az negativ meg kovezkezo mensi megjön akkor kint vagyok a vizbol. Plusz en elgondolkoznek h hogy hasznaljatok-e azt a gumit 1) nem tul oreg/lejárata 2)nem túl szűk? 3) rossz minőségű? 4) nem megfelelő hasznalat? Pl tobbszor használtok egyet

2020. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Simán lehet terhes. Annyira felelőtlenek vagytok. Húzzatok el a nőgyógyászhoz, de sürgősen, még simán benne vagytok a 72 órában. Kérjetek sorszámot még a mai napra (sürgős esetekben szoktak adni). A doki megvizsgálja barátnődet, felírja a gyógyszert, amit még ma váltsatok ki és vegye be. Pár ezer forint lesz.
2020. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nincs meg 18a. Baratnom se en sem es igy kene egy szulo is nem?
2020. febr. 10. 14:42
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, 16 életévét betöltött mehet egyedül nőgyógyászhoz.

Nem kell hozzá szülő!

2020. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem kell szülő, de azt hittem már rég elintéztétek. És azt is mondjátok meg, hogy szombat hajnalban történt (bár úgy is meg fogja kérdezni).
2020. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
Felirjaj neki es nem kell feltétlenül szülővel menni. Egyébként szomoru h nem vagytok olyan viszonyban szulokkel h ezt meg lehessen mondani
2020. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!