Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eseményi utáni tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

N.vivii93 kérdése:

Eseményi utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes tesztet csinalni ha az eseményi utánni tablettát Január 27.-én vettem be.Még 1 hetet érdemes várni nem?
2020. febr. 5. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, terhességi tesztet menstruáció előtt legkorábban 6 nappal tudsz csinálni. Az Xepil-nek van olyan tesztje ami képes már menstruáció előtt 6 nappal kimutatni a terhességet. Mikor kellene megjönni e?
2020. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia.Elvileg Február 21.én.De mivel az esemény utani tabi bezavarhat ezért lehet hogy vagy később vagy előbb jön meg?!
2020. febr. 5. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges de ha időben bevetted a tablettát akkornnem vagy terhes
2020. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, bezavarhat. Én már az évek során körülbelül 3x vettem be, időben, és nem lett gond. :)
2020. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj az "esemény" után két hetet és akkor. Ha megjött a havid, akkor még egy kontrolltesztet a biztonság kedvért utána.
2020. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!