Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex kapszula alkalmazásá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex kapszula alkalmazásánál ez hogy van?

Figyelt kérdés
Azt irja nem lehet szappannal furdeni elotte, utána. Mennyivel előtte nem lehet? Az jo, ha fél órával elotte mosakszom es utana helyezem fel? Csak mert a szappanmaradványok semlegesitik a hatását.

2020. febr. 3. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Pharmatex, fogamzásgátló, szex
2020. febr. 3. 14:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtte 2 óraval nem lehet úgy tudom.
2020. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
De azt ugye tudod hogy amellé kell még egy fogamzásgátló módszer ez csak kiegészítés
2020. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Puneszodra intim Mosakodót használj! És igen elotte 2 órával furodj! Én is így tudom
2020. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fogamzasgatlotablettat szeretnék, de holnapra kaptam idopontot nogyogyaszhoz. Nem élvezne belém a parom. Azt nem irta a papiron mennyi idovel elotte.

Köszönöm

2020. febr. 3. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!