Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kérdésem a következő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

N.vivii93 kérdése:

A kérdésem a következő?

Figyelt kérdés
A menstruációm Január 16 volt akkor kezdődött a ciklusom hossza majd nem mindig 28nap,de viszont ebben a hónapban 25nap volt és nem rég múlt el Január 25.én de akkor már viszont nagyon kevés volt.Viszont Január 27 én szexeltünk a párommal és gumi nélkül és sajnos megtörtént a baleset de viszont majdnem sikerült nekki előbb kivenni de hát csak egy kicsit élvezett belém..Utánna rá 3órára vettem be esemény utani tablettát egyből...A kérdédem a következő...Hogy most terhes lettem .Olvastam hogy csak akkor lehet teherbe esni ha peteérés van...De viszont az interneten kilehet számolni mikor van peteéres ha minden jól mért az applikáció akkor 30.án van...De viszont termékeny napok 25-27.Most akkor terhes leszek?Tudom az interneten mindent irnak...Mire számithatok?És honnan tudom hogy hatott-e a gyóygszer?Tesztet még nem érdemes csinálni majd 2 után ugye-e???És viszont azt is olvastam ha a tablette hatott akkor lehet hasi fájdalom meg ilyenek...Nekem nem volt hasi fájdalmam viszont tünetem az olyasmi volt mint ha felfáztam volna nagyon fájt ,de mér elmúlt...és a nyálkahártya is volt kicsi amit szintén azt olvastam az az jelenti hogy a gyógyszertt hatott ez tényleg igy van??Előre is köszönöm.
2020. jan. 29. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Vettél be esemény utánit, ráadásul már aktus után 3 órával.

Nem vagy terhes bolond nő.

2020. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Drága kicsi Hölgyem! Nagyon szépen leírtad a dolgokat ( túl sok benne a " de viszont") és feltetted a nagy kérdést NEKÜNK! Tudod mennyivel jobban járnál, ha ezt egy-két napon belül egy arra érdemes nőgyógyásznál is megtennéd...

Mit mondhatunk neked igent, vagy nemet, azzal abszolút nem leszel előrébb.

2020. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmondom neked itt és most hogy ne írd ki még tízszer ezt a kérdést, bevetted azt a nyavalyást tablettát időben, NEM ismétlem NEM VAGY TERHES

De a menstruációd nem biztos hogy normálisan fog megjönni, még hozzá azért mert az esemény utáni egy hormonbomba, ez is egy mellék hatás és ismétlem a mensid NEM azért lesz fura mert terhes vagy, NEM vagy terhes

2020. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!