Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tablettáktol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tablettáktol általánosságban sokat lehet hizni?

Figyelt kérdés
16 éevs vagyok, most fogom elkezdeni a tabletta szedését (yasminelle) és hallottam olyat h sokan meghiznak töle!!! az a baj hén nagyon hajlamos vagyok a hizásra... de ha észreveszek valami kis hizást én tuti abbahagyom, igysem vagyok valami sovány....
2008. nov. 19. 20:13
 1/5 anonim válasza:
én 17 vagyok,lassan 1 éve szedek fogamzásgátlót. Van pár ismerős,aki szintén szed. Mi nem híztunk tőle.
2008. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 hónapja szedem a Yasminelle-t és nem hogy nem híztam egy grammot sem, még sikerült leadni 4et!!!! Nem lett nagyobb az étvágyam, könnyebben mennek le a kilók, mint előtte.

Amúgy az egyik legkorszerűbb tabi, nagyon ritka, hogy valaki meghízik tőle! Csak ajánlani tudom, nekem semmi mellékhatás sem volt! :)

2008. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én 19vagyok,és 3évig szedtem lindynett20-at,és 15kg jött rám:S,abba is hagytam,és most kezdem le adni,de én sem tudom mit szedjek amitől nem hízok!
2008. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, hogy hízik-e tőle valaki. Én például képtelen voltam a hízásra, 45 kg-nál sosem voltam több. Aztán mióta szedek fogamzásgátlót, felszedtem 5 kg-t, de nem többet. (én belarát szedek)
2008. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pry ***** válasza:
Én belarát szedek, mondjuk még nem régóta, de nem híztam tőle semmit, sőt fogynom is sikerült. Nem kell mindent a gyógyszerekre kenni. Amúgy nekem farkasétvágyam van és ha ránézek a kajára már akkor is hízok:D
2008. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!