Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot szedek es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlot szedek es megjott a 9-ik napon? Mitol lehet ez? Az elso levelet mar beszedtem, most hagyam abba a szedest mig elmullik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 13:31
 1/6 A kérdező kommentje:
a szunetben is megjott.
2010. júl. 22. 13:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban gyakran fordul elő köztivérzés, eszedbe ne jusson abbahagyni! Összezavarsz mindent vele! Ha kétségeid vannak, akkor kérdezd meg az orvosod, de azt fogja mondani, hogy szedd tovább előírás szerint.
2010. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
köztivérzés, ne aggódj. elmulik. és akkor jó lesz :)
2010. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
es meddig fog tartani? mikor mullik el?
2010. júl. 23. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Van, akiknél 1-2 hét, de 1-2 hónap is lehet. Ne aggódj, rettegtem, mikor múlik el, két hétre rá elmúlt. Most megjött és remélem ez után már nem fogok vérezni, még csak az első levelet szedtem be..

de ne aggódj, ha nem is azonnal, akkor pár hét múlva, és idővel csökkenni is fog a mennyisége is, fel sem fog tűnni.. :)

17/L

2010. júl. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszike, megnyugodtam. :)
2010. júl. 25. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!