Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hosszú távon volt akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon volt akinek gondot okozott a fogamzásgátló tabletta szedése később?

Figyelt kérdés
Félek, hogy ha majd gyereket akarok tényleg, akkor esetleg emiatt nem (sem) fog osszejonni. 6 evig szedtem,tudom ez hosszú idő, anno a rendszertelen menzeszemre írta fel a doki, aztan barátom is lett stb és aztán végül tavaly tavasszal hagytam abba. Most viszont gondolkozom, hogy újra szedni kezdem, lett barátom pár hónapja. De nem tudom így jó ötlet - e ha alapból sincs rendben a menstruációm,(gyenge, ossze-vissza jön meg) lehet inkább azt kellene kivizsgáltatni, hogy mi a gond (egyébként szeretnék már menni, csak nem találok olyan nőgyógyászt, aki nem csak legyint vagy éppen nem a tablettával akarja "megoldani"). Egyébként nem okozott a tabletta semmilyen negatív mellekhatast sosem. Szerintetek? Spirált nem akarok felrakatni meg pesszáriumot sem. 23/l

2020. jan. 21. 13:59
 1/1 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, 7 évig szedtem (semmi mellékhatás), majd abbahagytam, azóta egyáltalán nem menstruálok, persze már felkerestem több orvost is, dolgozunk a megoldáson. Én a helyedben biztosan nem kezdeném el szedni újra, ha most sem rendszeres, először érdemes lenne rendbe tenni magad - mert ha majd szeretnél gyereket néhány év múlva, és csak akkor kezdesz el utána menni, akkor simán lehet hogy nagyon sokáig fog tartani, amire összejön. Érdemes keresni egy orvost akiben megbízol, sajnos van, hogy sokáig kell keresni a megfelelőt :( Ez engem is eléggé kiábrándított, mikor kinevettek, hogy egyáltalán miért akarom abbahagyni... De tovább kell menni, magad miatt! Szerintem nem feltétlenül baj a fogamzásgátló, és nem is közvetlenül okoz problémát, de elfedhet rengeteg betegséget, sajnos, nálam is így volt.

23/L

2020. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!