Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van-e olyan, aki hatarozottan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e olyan, aki hatarozottan erzett sosem ismert gorcsot akkor, mikor a megtermekenyult petesejt beagyazodhatott?

Figyelt kérdés

Ma estig bevehetem az esemeny utani tablettat, ha ugy dontok, nem.( Ha nem vennem be, az nem az abortuszra lesz igen, hanem a gyerekre. )

Tehat szeretkezes, igen, balesettel, utan lett egy nap mulva peteeresem. Az ultrahang erett tuszot mutatott, de utana az ismert ovulacios fajdalom jott.

Azt nagyon jol ismerem. Kesszuras a fenekemben erzes.

De most gorcseim vannak, amilyenek sosem voltak, es nem idegalap, nem belgaz, kaki ilyesmi. A mehem.

Igazabol meghozom a dontest. Landolas utan merem csak bevenni, ha barmit okozna.

Csak erdekel, es elviekben ilyen nincs, tudom.



##teherbeesés
2020. jan. 17. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A görcsös érzés lehet mentális alapon is (stressz), nem mindenki érzi beágyazódásnál (sőt a többség semmit nem érez). Ha bevetted az esemény utáni készítményt akkor az attól van - olyan mint egy hormonális atombomba, előfordulhat ilyenkor görcs.
2020. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Meg nem attol.

Amugy hideg esszel egy esetleges koran elvegzett abortusz nem olyan artalmas, mint egy biztos lorugas.

De itt ugye az a tet, hogy ikszedik het utan, a meg megengedett hatarodon belul szerintem brutalis gyilkossag. Elotte erkolcsi kerdes. Szoval beveszem, mert nincs ra garancia, hogy pikk-pakk vegeznek el a leglegkorabban.

2020. jan. 17. 15:36
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy repulout utan veszem be. De akkor meg mindig benne leszek a harom napban.

Elfogadom, hogy psziches a gorcs, csak a mehemben es nagyon hihetetlen.

Otven fele is nagyon kell vigyazni, nekem meg van peteeresem. Olyan lecke ez, hogy soha tobbet nem fordulhat elo.

2020. jan. 17. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!