Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom ez normális? Valakin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ez normális? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ma bevettem egy esemény utáni tablettát mert nem védekeztünk tegnap, de mostanra elég rosszul érzem magam. Alhasi és medence fájdalmam van és nagyon váladékozom. Ellaone 30mg a gyógyszer neve.Köszönöm a válaszokat előre is.

21/L


2020. jan. 14. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mitől lehet az alhasi fájdalom. Talán a "hormon bomba" miatt. Elvileg azt írja a betegtájékoztatója, hogy időben vetted be.

"...hímivarsejtek az aktus után legfeljebb 5 napig maradnak életben az Ön testében. A gyógyszer minden fogamzóképes nőnek megfelelő, beleértve a serdülőket is..."

Egyébként terhesség jele az csak 2 hét után van. Pl. mell érzékenység, alhasi szúró érzés. Nem hiszem, hogy lehet baj belőle, de nem értem miért nem lehet egy rohadt gumit felvenni. Én sem szeretem, de inkább minthogy a baba ruhákat nézegessem a neten vagy várjak időpontra a szülészeten.


Remélem nem lesz bajod!


21/L

2020. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Én is remélem hogy nem lesz semmi bajom:(
2020. jan. 15. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!