Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki nem lett terhes, hiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki nem lett terhes, hiba ellenére?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Rengetek olyan kérdést láttam már itt amiben azok az emberek jelentkezését várták akik teherbe estek bogyó mellett. Most olyanokat várok akik elkövettek valami hibát gyógyszer szedése közben és ettől függetlenül nem lettek azok(kimaradt gyógyszer,hányád utána stb) Várom a sztorikat :)
2020. jan. 8. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy kihagytam és volt hogy ment a hasam, de terhes nem lettem.
2020. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hogy kihagytam, többször is, és másnap vettem csak be. Nem lettem terhes.
2020. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

És ezen mégis mi olyan k.va érdekes?

Egy ciklusban, ha mind a két fél tökéletesen egészséges és a nőnek éppen ovulációja van, akkor kb. 20% az esély a terhességre. Tehát ha nem védekezel és telibeélveznek, még akkor is csak max ennyi esély van egy hónapban...

Hidd el, sokkal több az, aki hiba ellenére nem esik teherbe, mint aki teherbe esik. Pont amiatt, hogy a teherbeesés egyébként sem 100%-os.

Tökéletes szedés esetén egy év alatt 1000 nőből 1 esik teherbe gyógyszerszedés mellett, "átlagos" szedés mellett meg 100-ból (nem ezerből!!!) 8.

2020. jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!